تقویم

<>
شيدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

خدمات الکترونیکی 

     

معرفی دانشکده

دانشکده علوم پزشکی کرج براساس تصویب نامه 85/11/4 شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور به عنوان یکی از زیر مجموعه های دانشگاه علوم پزشکی ایران در بهمن ماه سال 1386 با 6 رشته کاردانی در شهر کرج آغاز به کار نمود. در سال 1389 دانشکده علوم پزشکی کرج از با تفکیک از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران به صورت مستقل با 7 رشته و 8 نفر عضو هیات علمی تحت عنوان دانشکده علوم پزشکی کرج مشغول فعالیت شد. پس از تشکیل استان البرز، این دانشکده به موجب مصوبه شورای گسترش دانشگاهها مورخ 90/8/7، به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز تغییر نام یافته و به فعالیت خود ادامه می دهد. دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز در بهمن ماه 1390 از دانشکده پزشکی جدا و به طور مستقل به فعالیت پرداخت.

ساختمان دانشکده پرستاری

این دانشکده در دو طبقه با وسعت 880 متر مربع احداث شده است. فضاها و مکانهای دانشکده به شرح ذیل می باشد.

واحد فناوری اطلاعات دانشکده پرستاری

در جهت تسهیل در امور سازمانی و ارتقاء کیفیت خدمات با بهره گیری از متدهای فنی و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات اعم از سخت افزاری، نرم افزاری، بانک های اطلاعاتی، ارائه آموزش ها و اطلاع رسانی و ...  و مجهز به اتاق سایت با 11 عدد سیستم درتمامی ساعات اداری همه روزه آماده خدمت رسانی می باشد.

 

سالن بهادری (آمفی تئاتر) دانشکده پرستاری

با ظرفیت تعداد 120 صندلی، جهت برگزاری مراسم و جشنهای دانشجویی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نمازخانه دانشکده پرستاری

 در محوطه فضای سبز بوده و محل برگزاری نماز جماعت و مراسم های مذهبی و فرهنگی می باشد.

 

 سالن سمینار دانشکده پرستاری

 با ظرفیت تعداد 40 صندلی در طبقه اول دانشکده قرار گرفته است. این سالن جهت برگزاری جلسات، کارگاهها و کلاسهای دانشجویان ارشد مورد استفاده قرار می گیرد.
 

 

اتاق پراتیک دانشکده پرستاری  SKILL LAB

واحد پراتیک در دو بخش آناتومی و مهارتهای بالینی با امکانات آموزشی از قبیل مولاژهای آناتومی، مانکن های پرستاری، مانکن های احیای قلب ریوی، ست های جراحی و ملزومات اتاق عمل، جهت استفاده گروه های پرستاری، فوریت های پزشکی، اتاق عمل، هوشبری و بهداشت فعال می باشد.

 

 دفتر تحقیقات دانشجویی

  دفتر تحقیقات دانشجویی دانشکده پرستاری فعالیت خود را در حیطه های پژوهشی: برگزاری کارگاه، ارائه مقاله در نشریه طنین دانشگاه، ارائه طرح های پژوهشی دانشجویی، برگزاری اردوهای علمی و اطلاع رسانی فعالیت های پژوهشی و عضو گیری و نیازسنجی از دانشجویان متقاضی همکاری با کمیته، طی برنامه ریزی و برگزاری جلسات این دفتر، از ابتدای فعالیت دانشکده پرستاری انجام می گیرد. این دفتر در طبقه دوم ساختمان دانشکده پرستاری واقع شده است.


کلاسهای دانشکده پرستاری

تعداد 5 باب کلاس آموزشی با ظرفیت 220 صندلی در طبقه همکف و طبقه اول دانشکده قرار گرفته است.
 

 

واحد مشاوره دانشکده پرستاری

واقع در طبقه همکف دانشکده می باشد، اجرا و تفسیر تستهای غربالگری، مصاحبه بالینی( پذیرشی و تشخیصی)، مشاهده بالینی، ارزیابی های روانشناختی، تئوری و تکنیکهای کاربردی در امر رواندرمانی و مشاوره فردی، پیش از ازدواج، تحصیلی و... بخشی از فعالیتهای این واحد بوده و توسط مشاوران مجرب که از واحد مشاوره معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه معرفی می گردند؛ اداره میشود. این واحد در ساعات اداری، جهت خدمت رسانی به دانشجویان دائر می باشد.

 

سلف سرویس دانشکده پرستاری

 واقع در محوطه دانشکده دارای دو واحد مجزای خواهران و برادران، با ظرفیت  300 نفر، در وعده نهار روزانه در خدمت دانشجویان می باشد.

 

بوفه دانشجویی دانشکده پرستاری
واقع در محوطه فضای سبز دانشکده، دارای غذای گرم و سرد، چای و ....

  فضای استراحت
وجود فضای سبز و تعدادی آلاچیق جهت اوقات فراغت دانشجویان

 

 

 امکانات و لوازم ورزشی

 تنیس روی میز، دارت و شطرنج جهت اوقات فراغت دانشجویان

 

شنبه 29 تير 1398   16:16:45

گالری تصاویر